fbpx

İade Şartları

ALICI, SATICI ‘ya ait https://www.eticaretdanismanin.com alan adlı internet sitesinde sözleşme konusu online ve fiziksel eğitim hizmetinin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Sözleşme konusu eğitim, ALICI ile SATICI ’nın telefon, e-posta ya da elektronik ortamda karşılıklı anlaşmasının ardından ALICI ’ya online (Çevrimiçi) ya da fiziksel olarak verilir.

Cayma Hakkı

27 Kasım 2014  PERŞEMBE günü 29188 sayı numarası ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığından Resmi Gazete’de yayımlanan Mesafeli Satış Sözleşmeleri gereği Cayma Hakkı istisnai durumları çerçevesinde;

MADDE 15 

(1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.

Yukarıdaki maddelerden ötürü www.eticaretdanismanin.com adlı web sitesi üzerinden satışı yapılan ve online (Çevrimiçi) ya da fiziksel olarak verilen eğitimlerde ALICI sözleşmesini onayladıktan sonra İPTAL ve CAYMA hakkını kullanamaz.

Detaylı Bilgi Al