fbpx
Hakkımızda

Hakkımızda

“E-Ticaret Danışmanın” web sitesi kurulumundan sosyal medya yönetimine, arama motoru optimizasyonundan internet reklamcılığına e-ticaret süreçlerinde bir markanın ihtiyaç duyabileceği çoğu hizmeti profesyonel olarak sunan bir ekip tarafından kurulmuştur.

Tüm dünyada ve ülkemizde gelişen e-ticaret sektörüne sadece kurumların değil kişilerin de katılımını amaçlayarak “HERKES İÇİN E-TİCARET” sloganı ile yola çıkmıştır. Bunu gerçekleştirebilmek için e-ticaretle ilgilenen kişilerin ve kurumların doğru bir eğitim ve destek ile bu ekosistemle tanışabilmeleri amacı ile stoksuz e-ticaret programını başlatmıştır. Bu program ile amaçlanan sadece kurumsal değil bireysel girişimcilerin de en az maliyet ve doğru adımlarla e-ticaret sektörüne giriş yapabilmelerini sağlamaktır.

  • Anahtar Teslim E-Ticaret Mağazası
  • Kaliteli Bir Eğitim ile Stoksuz Ticarete Başlangıç
  • En Az Maliyet ile İnternetten Para Kazanabilme İmkânı
  • “E-Ticaret Danışmanın” Güveni ve Desteği
  • İstediğiniz Yer ve Zamanda Çalışabilme Fırsatı

Sektörel Deneyim

5 Yıllık dijital pazarlama ve E-Ticaret deneyimimiz sayesinde edinmiş olduğumuz bilgiler ışığında sizler için gerçekten ihtiyacınız olan eğitim ve mağaza paketlerini hazırladık.

Kaliteli Ekip

E-Ticaret Danışmanın ekibi alanında uzman, yeterli bilgi ve donanıma sahip ve uzun yıllardır e-ticaretin farklı alanlarında başarılı işlere imza atmış kişilerden oluşmaktadır.

Çözüm Odaklı

Ticarette kazanmanın birinci koşulu potansiyel müşterilerinizin bir sorununa çözüm olabilmektir. E-Ticaret Danışmanın olarak bizler de sizlere çözüm sunmak için buradayız.

Profesyonel Destek

Sadece eğitim ve kurslarımızda sizlerle birlikte olmuyoruz, daha sonraki süreçte de "E-Ticaret Danışmanın" markası ve güveni her zaman sizlerle olmaya devam ediyor.

“Bir iş açmak çok kolaydır, onu açık tutmak ise çok zordur“ Çin Atasözü

Detaylı Bilgi Al